Yukarı Çık

YAKA KAMERASI

Yaka Kamerası - Drive Pro Body 10
Yaka Kamerası - Drive Pro Body 10
Yaka Kamerası - Drive Pro Body 10
Yaka Kamerası - Drive Pro Body 10
Yaka Kamerası - Drive Pro Body 10

DrivePro™ Body 10

Gece veya gündüz, içeride veya dışarıda, Transcend DrivePro Body 10 polis, güvenlik görevlileri ve diğer profesyonellerin en yakın dostudur. 160° görüş açısı, ƒ/2.8 diyafram lens ve Full HD 1080P kayıt ile kişilerin davranışlarındaki bütün önemli detayları kayıt edebilirsiniz. Infrared LED'ler düşük ışık koşullarında otomatik olarak yanarak, gece vidyo ve hızlı fotoğraf çekme imkanı sağlar. DrivePro Body 10 dahili batarya ve mükemmel su/darbe dayanımına sahip olduğundan iç ve dış mekan kullanımı için idealdir.

Gece ve Gündüz Kanıt Toplayın

Geniş ƒ/2.8 diyafram, 160° derece geniş görüş açısı ve yüksek kalite kamera lensleri ile DrivePro Body 10 gündüz veya gece etrafınızda olan bütün olayların detaylarını net ve akıcı 1080P (30fps) olarak kaydetmek için ışık koşullarına göre otomatik olarak kendini ayarlar. Ek olarak, Infrared LED'ler düşük ışık koşullarında otomatik olarak yanacağından gece çekim yapmak çok daha kolay hale gelecek.

*Infrared LED ışığı altında çekilen vidyolar gri tonunda görünecektir.

Gece ve Gündüz Kanıt Toplayın
360° Dönebilir Klips

360° Dönebilir Klips ile İstediğiniz Gibi Ayarlayın

DrivePro Body 10, 360° dönebilir klipsi ile elbise veya üniforma üzerine sağlam bir şekilde takılarak hareket halindeyken bile kaydın düzgün yapılmasını sağlar.

Dahili Batarya ile Kesintisiz Kayıt

Dahili 1530mAh Li-Polimer batarya ile DrivePro Body 10, tam dolu batarya ile kesintisiz 3.5 saat* kayıt yaparak, güç adaptörüne gereksinim olmadan güvenlik görevlilerine işlerinde esneklik sağlar.

*Infrared LED'ler kapalı halde.

Dahili Batarya ile Kesintisiz Kayıt
Kullanışlı Fotoğraf Çekim

Kullanışlı Fotoğraf Çekim

Hızlı fotoğraf çekim özelliği sayesinde vidyo kaydı sırasında fotoğraf çekilebilir. Olay sırasında sadece düğmeye basın ve inkar edilemez görüntülü kanıtı ele geçirin.

*Infrared LED ışığı altında çekilen fotoğraflar gri tonunda olacaktır.

Optimum Dış Koruma

Darbe dayanımlı DrivePro Body 10 dış mekanda çekim yaparken mükemmel koruma sağlar. IPX4 özelliği sayesinde farklı yönlerden sıçrayan suya karşı dayanıklıdır. DrivePro Body 10 mükemmel darbe dayanımı ile A.B.D ordu standartlarında düşme testinden başarıyla geçmiştir*

*MIL-STD-810G 516.6-Transit düşme testi baz alınmıştır

Optimum Dış Koruma
DrivePro Body Toolbox

DrivePro Body Toolbox

Özel tasarlanmış olan Transced DrivePro Body Toolbox, DrivePro Body serisi için kullanıcı dostu arayüzü ile Windows bilgisayarında video ve fotoğraf dosya yönetimi ve güvenliğini sağlanmaktadır. Ayrıca, toolbox ile kullanıcılar toolbox ve DrivePro Body cihaz birlikte ayarlayarak içeri depolamayı biçimleyebilir ve vücüt kamerasının bellenimini geliştirebilir.

Ücretsiz 32GB microSDHC MLC Hafıza Kartı Hediye

DrivePro Body 10 ücretsiz 32GB microSDHC hafıza kartı içerdiğinden, depolama alanı için endişelenmeden 240 dakika Full HD vidyo çekimi yapılabilir. En yüksek kalite MLC NAND flaş çipleri kullanılarak üretilmiş olan Transcend 32GB microSDHC hafıza kartı, uzun kullanım ömrü ve dayanıklılığı beraberinde getirir.

Ücretsiz 32GB microSDHC